Titles you rated
Mr. ScorseseRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0