Movies
Ratings
1758
Civil WarRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.0
Greenland 2: MigrationRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.5