Series
Ratings
153
The New EmployeeRated ★ 2.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Terror Tuesday: ExtremeRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Midnight ClubRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.0