Series
Ratings
1594
The East PalaceRated ★ 2.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.5- Dr. Coto's Clinic 2004Rated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.5
Dr. Coto's Clinic SpecialRated ★ 3.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.5
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 3.5
I Am a Hero: The Day it BeganRated ★ 4.0
Isekai Quartet Season 3Rated ★ 4.0
Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 3.5
Human VaporRated ★ 2.0
Marriage ToxinRated ★ 4.0- Filing for LoveRated ★ 2.5
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0- Classroom of the Elite Season 4Rated ★ 2.0
- Re: Life in a different world from zero Season 4Rated ★ 4.0
RebootRated ★ 3.0
Dinner MateRated ★ 1.0
Kaette Kitara Ippai Shite.Rated ★ 1.5