Series
Ratings
481
Yumi's Cells Season 3Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Empress Season 1Rated ★ 2.0
Love LifeRated ★ 3.0
Love LifeRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 0.5
Chosen HomeRated ★ 3.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
Eye Love YouRated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5