Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.0
HushRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 2.0
GiftedRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Goon: Last of the EnforcersRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
All Eyez on MeRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Lost City of ZRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.0