Movies
Ratings
271
TomboyRated ★ 3.5
Claire's KneeRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Les CarabiniersRated ★ 2.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 2.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
The Passengers of the NightRated ★ 3.0
A Private LifeRated ★ 3.5
Impudent GirlRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
The Aviator's WifeRated ★ 4.0