Movies
Ratings
29
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0