Series
Ratings
34
Sonny BoyRated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 5Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Ninja Hattori-kunRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5