Series
Ratings
50
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
StandbyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 1.0