Series
Ratings
81
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0