Titles you rated
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
The Day She ReturnsRated ★ 3.5
Blue BeetleRated ★ 2.5
The NavigatorRated ★ 3.5
Silent FriendRated ★ 2.5
Black Phone 2Rated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 0.5
The ReaderRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.0- Mr. Kim Goes to the CinemaRated ★ 3.5
El SurRated ★ 4.0