Series
Ratings
56- SmokingRated ★ 2.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Ferris Wheel at NightRated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 2.0- NingenkowaiRated ★ 4.0
ParfumRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.5
Ame ni Kieta HimawariRated ★ 2.0
You Season 4Rated ★ 4.5
Burn the House DownRated ★ 3.0
Saihara the Loan SharkRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.0