Titles you rated
Yumi's Cells Season 3Rated ★ 5.0
If Wishes Could KillRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 3.0- HonourRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0