Series
Ratings
57
Band of BrothersRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0