Series
Ratings
39
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.0- Smile, YouRated ★ 4.0
EncounterRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 0.5
Missing YouRated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 2.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 1.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0