Series
Ratings
36- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
AmachanRated ★ 2.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 2.5
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 4.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.0