Movies
Ratings
1412
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0
ImmaculateRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5