Series
Ratings
139
Straight to HellRated ★ 4.0
If Wishes Could KillRated ★ 4.0
Beef Season 2Rated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0- 천하제빵Rated ★ 1.0
- 주관식당Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- 우리들의 발라드Rated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5