Movies
Ratings
852
Holy CowRated ★ 2.5
I WishRated ★ 5.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
DeliciousRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.5
Blues on BealeRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
AnimaRated ★ 3.5
Ma Rainey's Black Bottom: A Legacy Brought to ScreenRated ★ 4.0
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 3.0
What Happened, Miss Simone?Rated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FanaticRated ★ 3.5
The Lost DaughterRated ★ 4.0
The UniformRated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.5