Series
Ratings
183
The Boyfriend Season 2Rated ★ 2.0
Straight to HellRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 1.0
Glass HeartRated ★ 2.0
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Hatsukoi DOGsRated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 1.0
timelesz project -AUDITION-Rated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 2.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 5.0