Movies
Ratings
163
Fight ClubRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5