Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5