Movies
Ratings
1090
Superman ReturnsRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
The NorthmanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 2.0
Triple FrontierRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
HeatRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0