Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
ScarecrowRated ★ 4.0- 베팅 온 팩트Rated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Terror ManRated ★ 0.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 0.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 0.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 2.5
Shin's ProjectRated ★ 1.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Long VacationRated ★ 4.0