Movies
Ratings
70
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Gran TurismoRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
ItRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5