Series
Ratings
30
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5