Series
Ratings
12
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 2.5
Ossan's LoveRated ★ 2.5
Watashi no Ojisan: WataojiRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- Fukokun wa kisusuru shikanaiRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0