Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0