Series
Ratings
21
Stranger ThingsRated ★ 3.0
DekalogRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
Eight Hours Don't Make a DayRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.0
Berlin AlexanderplatzRated ★ 4.0
Haburashi / Onna TomodachiRated ★ 3.0
World on a WireRated ★ 3.0- The KingdomRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 1.0
KatlaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 3.5
ManiacRated ★ 3.5