評価した作品
- The World of Love (英題)評価済み ★ 4.5
海辺のポーリーヌ評価済み ★ 4.0- The Sexy Fly (英題)評価済み ★ 5.0
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversary (英題)評価済み ★ 3.5
- Notes from the Unknown (英題)評価済み ★ 3.5
- Beotigo(英題)評価済み ★ 1.5
- Good girl評価済み ★ 2.0
- Jeong-Sun(英題)評価済み ★ 2.5
HERE 時を越えて評価済み ★ 3.5- Small Things Like These (原題)評価済み ★ 4.0
- No Other Choice (英題)評価済み ★ 3.5
- That Summer in Paris (英題)評価済み ★ 3.0
- Imago (原題)評価済み ★ 3.0
- Backpike (英題)評価済み ★ 5.0
- Endoscope (英題)評価済み ★ 2.0
- A Clueless Movie (英題)評価済み ★ 2.5
- SPEEDY! (英題)評価済み ★ 3.0
- No Diving (英題)評価済み ★ 2.5
- Extraordinary (英題)評価済み ★ 2.5
- Tainted Love (英題)評価済み ★ 3.5