テレビ
評価
511
The Palace Gambit (英題)評価済み ★ 1.5
Love Game in Eastern Fantasy (英題)評価済み ★ 3.0

Love in the Clouds (英題)評価済み ★ 3.0
The Fox's Chant (英題)評価済み ★ 1.5
Hiring A Cat (英題)評価済み ★ 1.5
Sword and Beloved (英題)評価済み ★ 2.5
Gemini (英題)評価済み ★ 2.0
When Destiny Brings the Demon (英題)評価済み ★ 2.5
The Cross-Dressed Union (英題)評価済み ★ 2.0
逐玉: 翡翠の君評価済み ★ 2.5
Devil Falls in Love with Fairy (英題)評価済み ★ 2.0
Threads of Destiny (英題)評価済み ★ 2.0
寧芸<ニンユン>伝~愛と謀反と憎しみと~評価済み ★ 1.5
His Chosen Favor (英題)評価済み ★ 2.0
Blind Woman (英題)評価済み ★ 1.5
A Decade of Nightscape Lights (英題)評価済み ★ 3.0
The Antidote to Love (英題)評価済み ★ 2.0
The Fallen Lady Returns (英題)評価済み ★ 2.0
Gossip Princess (英題)評価済み ★ 1.5
Hong Dou's Journey Through Time (英題)評価済み ★ 2.0