テレビ
評価
383
Love on the Turquoise Land (英題)評価済み ★ 3.5
Shine on Me (英題)評価済み ★ 0.5
Sniper Butterfly (英題)評価済み ★ 4.5
The Unclouded Soul (英題)評価済み ★ 3.0
Deep Affection Eyes (英題)評価済み ★ 4.0
Speed and Love (英題)評価済み ★ 4.0
Yummy Yummy Yummy (英題)評価済み ★ 3.5
今から、会おうよ評価済み ★ 3.5- 콩콩팡팡評価済み ★ 4.0
Love Never Fails (英題)評価済み ★ 4.0
The Journey of Legend (英題)評価済み ★ 2.0
Fated Hearts (英題)評価済み ★ 4.5- 신인감독 김연경評価済み ★ 4.0
Moonlit Reunion (英題)評価済み ★ 4.5- Physical: Asia (英題)評価済み ★ 3.5
Eternal Brotherhood (英題)評価済み ★ 3.0
Love in the Clouds (英題)評価済み ★ 4.0
Close to You (英題)評価済み ★ 3.0
私と結婚してくれますか?評価済み ★ 0.5
When Destiny Brings the Demon (英題)評価済み ★ 4.0