Movies
Ratings
895
Apollo 13: SurvivalRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
SandiwaraRated ★ 3.0
Blow OutRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0