Movies
Ratings
139
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Number OneRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0