Movies
Ratings
2314
Examination Hell of RaichuRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 0.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Great HackRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Young Mother's HomeRated ★ 4.5
The Blue TrailRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
CTRLRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5