Movies
Ratings
640
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 1.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.5
Noroi: The CurseRated ★ 1.0
AnnabelleRated ★ 0.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Hot BloodedRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0