Movies
Ratings
134
PhoenixRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5
To JoyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
You Can Count on MeRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 3.0
The Old OakRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
The Woman in the FifthRated ★ 2.5
Swan SongRated ★ 3.5
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
The Turin HorseRated ★ 3.5
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0