Movies
Ratings
232
AnnihilationRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 3.5