Movies
Ratings
178
The King's WardenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Crime 101Rated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 1.0
AlienRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Return to Silent HillRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5