Movies
Ratings
126
One Summer StoryRated ★ 1.5
ElvisRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The DigRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
Dragged Across ConcreteRated ★ 4.5
JarheadRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Bone TomahawkRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Eastern PromisesRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0