Series
Ratings
158
WaywardRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- AbyssRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5