Movies
Ratings
666
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FanaticRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
JulesRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 2.0- CabrioletRated ★ 1.5
The FallRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5