Movies
Ratings
202
The Truman ShowRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.0
The Gold RushRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5