Movies
Ratings
1272
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Paranoid ParkRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 3.5