Series
Ratings
132
The Art of SarahRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 0.5
LTNSRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0