Movies
Ratings
885
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
To Kill a MockingbirdRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5