Movies
Ratings
1006
Eden LakeRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
ToysRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie NewmarRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Chicken with PlumsRated ★ 4.0
ShowgirlsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5