Movies
Ratings
541
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
DeerskinRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
HomeRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0