Movies
Ratings
1075
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0